News

Keskonnahariduse konverents 30. October KSG


Keskkonnaministeerium ja Keskkonnaamet kutsusid kõiki õpetajaid, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste spetsialiste, loodusretkede juhendajaid ja teisi huvilisi 23.–24. oktoobril 2019 Tartu Ülikooli Narva kolledžisse (Raekoja plats 2, Narva) keskkonnahariduse konverentsile „Igaühe loodushoid“. Esimesel konverentsi päeval räägiti keskkonnakriisist ja loodusharidusest ning metsade kasutamisest ja kaitsest viimasel sajandil. Teisel päeval keskenduti rohkem keskkonnaharidusele. Meie kooli esindasid õpetaja Pille Kukkur ja Anneli Sepp, kus nad tegid ettekande teemal Keskkonnahariduse alased kogemused Kadriori Saksa Gümnaasiumi näitel. Mõlemad õpetajad osalesid ka töötubades ja Pille Kukkur sai osaleda paneelarutelus ning Loe lisaks siit

 

Keskkonnaministeerium ja Keskkonnaamet kutsusid kõiki õpetajaid, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste spetsialiste, loodusretkede juhendajaid ja teisi huvilisi 23.–24. oktoobril 2019 Tartu Ülikooli Narva kolledžisse (Raekoja plats 2, Narva) keskkonnahariduse konverentsile „Igaühe loodushoid“. Esimesel konverentsi päeval räägiti keskkonnakriisist ja loodusharidusest ning metsade kasutamisest ja kaitsest viimasel sajandil. Teisel päeval keskenduti rohkem keskkonnaharidusele. Meie kooli esindasid õpetaja Pille Kukkur ja Anneli Sepp, kus nad tegid ettekande teemal Keskkonnahariduse alased kogemused Kadriori Saksa Gümnaasiumi näitel. Mõlemad õpetajad osalesid ka töötubades ja Pille Kukkur sai osaleda paneelarutelus ning Loe lisaks siit