News

Eesti Meistrivõistlused 31. January KSG

Läinud nädalavahetusel 26.–27. jaanuaril Lasnamäe Kergejõustikuhallis toimunud U16 (alla 16-aastaste vanuseklass) Eesti Meistrivõistlustel näitasid väga häid tulemusi meie kooli 7.a klassi neiud Marian Müürsepp, kes saavutas 60 m jooksus ajaga 7,97 s ja 200 m jooksus​ ajaga 25,88 s teise koha ning Margared Pius, kes tuli kaugushüppe võistlustel tulemusega 5,38 m kolmandale kohale! Palju õnne!

Samas parandasid neiud ka KSG kergejõustiku rekordeid! TB vanuseklassi 60 m Liisi Marksi rekord 8,19 s on nüüdsest Mariani nimel 7,97. Samuti 200 m Liisi Marksi rekord 26,74 s sai Mariani poolt purustatud ja on nüüdsest 25,88 s. Margared võttis Carita Reinkubjase rekordi 5,15 m kaugushüppes enda nimele ja uus rekord on 5,38 m ning kõrgushüppe uued rekordnumbrid on 1,66 m. Eelmine oli samuti Carita nimel –1,62 m.