News

Tallinn Talks 15. November KSG


Täna, 15. novembri õhtul oli meie kooli abiturientidel võimalus osaleda Saksa suursaadiku Christoph Eichorni eestvedamisel toimunud vestlusringis "Tallinn Talks", kus teemaks oli Euroopa Liidu ja Venemaa suhted. 
Paneelis osalesid tunnustatud rahvusvaheliste suhete eksperdid Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tartu Ülikoolist. 
Tore, et suursaadik kutsub ka teemast huvituvaid noori sellistele üritustele, mis laiendavad silmaringi ja keeleoskust.

Täna, 15. novembri õhtul oli meie kooli abiturientidel võimalus osaleda Saksa suursaadiku Christoph Eichorni eestvedamisel toimunud vestlusringis "Tallinn Talks", kus teemaks oli Euroopa Liidu ja Venemaa suhted. 
Paneelis osalesid tunnustatud rahvusvaheliste suhete eksperdid Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tartu Ülikoolist. 
Tore, et suursaadik kutsub ka teemast huvituvaid noori sellistele üritustele, mis laiendavad silmaringi ja keeleoskust.