News

Hõbemärgi omanik Jaanika Kall 12. December KSG


Novembri keskpaigas tähistas Eesti Kunstimuuseum oma 100. sünnipäeva mitmete eriliste sündmustega. Eesti Kunstimuuseumi juubeli auks Rahvusooper Estonia teatrisaalis toimunud pidulikul aktusel pidas muuseum eriliselt meeles õpetajaid, kellega koostöö on aastate jooksul väga hästi sujunud.

Eesti Kunstimuuseum tänas aktusel õpetajaid, kinkides neile muuseumi hõbemärgi. Hõbemärgi sai ka meie kooli kunstiõpetaja Jaanika Kall.

Erilise tähelepanu osutamine õpetajatele Eesti Kunstimuuseumi väärikal juubeliüritusel oli pedagoogidele meeldivaks tunnustuseks, kommenteeris Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õppejuht Sirje Kaljula. „See kinnitas vaid tõsiasja, et koolidel ja eesotsas kunstiõpetajatel, on väga suur panus kunstikultuuri mõistmisel ja laste ilumeele ning kunstiarmastuse kujundamisel. Muuseum teeb tänuväärset tööd kunstitemaatika sidumisel õppekavaga, avardades õpilaste silmaringi ning võimaldades seda kõike väljaspool koolikeskkonda. Seda saame koolina ainult toetada.“

Täname tunnistuse eest! Palju õnne, Jaanika Kall

 

Novembri keskpaigas tähistas Eesti Kunstimuuseum oma 100. sünnipäeva mitmete eriliste sündmustega. Eesti Kunstimuuseumi juubeli auks Rahvusooper Estonia teatrisaalis toimunud pidulikul aktusel pidas muuseum eriliselt meeles õpetajaid, kellega koostöö on aastate jooksul väga hästi sujunud.

Eesti Kunstimuuseum tänas aktusel õpetajaid, kinkides neile muuseumi hõbemärgi. Hõbemärgi sai ka meie kooli kunstiõpetaja Jaanika Kall.


Erilise tähelepanu osutamine õpetajatele Eesti Kunstimuuseumi väärikal juubeliüritusel oli pedagoogidele meeldivaks tunnustuseks, kommenteeris Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õppejuht Sirje Kaljula. „See kinnitas vaid tõsiasja, et koolidel ja eesotsas kunstiõpetajatel, on väga suur panus kunstikultuuri mõistmisel ja laste ilumeele ning kunstiarmastuse kujundamisel. Muuseum teeb tänuväärset tööd kunstitemaatika sidumisel õppekavaga, avardades õpilaste silmaringi ning võimaldades seda kõike väljaspool koolikeskkonda. Seda saame koolina ainult toetada.“

Täname tunnistuse eest! Palju õnne, Jaanika Kall