News

Külas käis Nikolaus 09. December KSG


Juba kolmandat aastat tuleb Nikolaus koos saatjatega (Knecht Ruprecht ja Krampus) ka meie kooli Oru majja, et häid lapsi maiusega kostitada ja mõnele ehk vitsagi vibutada... Selle aasta kandvaks jõuks olid Karl Toomsoo (9.c), Jesper Mattias Mägi (9.a) ja Villem Kerge (9.c).
Palju lõbu valmistas 6. ja 7. klasside saksakeelne Nikolausrallye, mille käigus oli vaja lahendada ülesandeid 7. õpipesas (Stationen). 8. klasside õpilased küpsetasid Spekulatius´e küpsiseid, meisterdasid jõulukaunistusi ning koostasid ja tõlkisid omaloomingulisi jõululegende. Eriti tõsiselt võttis Nikolaus ette üheksandikud - põhikoolilõpetajad.

Juba kolmandat aastat tuleb Nikolaus koos saatjatega (Knecht Ruprecht ja Krampus) ka meie kooli Oru majja, et häid lapsi maiusega kostitada ja mõnele ehk vitsagi vibutada... Selle aasta kandvaks jõuks olid Karl Toomsoo (9.c), Jesper Mattias Mägi (9.a) ja Villem Kerge (9.c).
Palju lõbu valmistas 6. ja 7. klasside saksakeelne Nikolausrallye, mille käigus oli vaja lahendada ülesandeid 7. õpipesas (Stationen). 8. klasside õpilased küpsetasid Spekulatius´e küpsiseid, meisterdasid jõulukaunistusi ning koostasid ja tõlkisid omaloomingulisi jõululegende. Eriti tõsiselt võttis Nikolaus ette üheksandikud - põhikoolilõpetajad.