Avaleht      Vilistlased

KSG-55

Seoses KSG 55. juubeliaastaga on plaanis ka mitmed sündmused, mis ilma vilistlaste toeta kindlasti toimuda ei saaks!

LIITUGE VILISTLASKOORIGA – Muusika ja laulmine on alati kuulunud KSG traditsioonide hulka. Et väärikalt sünnipäeva tähistada, kutsume Sind taas osalema vilistlaskooris. Esinemine toimub pidulikul kontsert-aktusel 15. jaanuaril 2016. aastal.
Proovid hakkavad toimuma alates novembrist – reedel ja laupäeval. Registreerimist korraldab õpetaja Reet Lend (reet.lend @ ksg.edu.ee), temalt saab ka täpsemat infot proovide kohta.

Palume KÕIGIL VILISTLASTEL oma kalendrisse märkida 16. jaanuar 2016 – toimub suurejooneline VILISTLASTE KOKKUTULEK “KSG 55. KOOLIDISKO”. Toimuvad traditsioonilised klassijuhatajatunnid, koolimaja pealt leiate kohvikuid, kus end hea ja paremaga kostitada. Ühelt koolidiskolt ei puudu ka tants ja trall – üles astuvad mitmed koolibändid ja ka ansambel Traffic!

____________________________________________________________________________

Head vilistlased,

soovime väga näha Teid aktiivselt osalemas koolielus, vilistlasüritustes ning jõu ja nõuga kaasa aitamas Kadrioru Saksa Gümnaasiumi arengule. Tahame Sind kutsuda igal kooliaastal 3-5 suuremale või väiksemale üritusele.

Kutsume kõiki kooli vilistlasi astuma ka MTÜ Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Vilistlaskogu liikmeteks. MTÜ KSG Vilistlaskogu asutati 2012. aastal eesmärgiga säilitada ja tugevdada vilistlaste sidemeid kooliga, toetada KSG arengut ning propageerida õppimist KSG’s. MTÜ asutajad ja juhatuse liikmed on KSG vilistlased Raul Parusk ja Mihkel Tasa. MTÜ KSG Vilistlaskogu liikmeks astumiseks palun saada meil Raul Paruskile aadressil ksgvilistlaskogu [ät] gmail.com. MTÜ Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Vilistlaskogu aastamaks 2014. aastaks on 10 eurot. Liikmemaksudest kogunevaid vahendeid kasutame eelpool nimetatud eesmärkide toetamiseks. MTÜ kontonumber on EE44 2200 2210 5857 0769 Swedbank’is.

Nii vilistlastegevuse kui ka muu Sinu kooli puudutava huvitava infoga saad end kursis hoida
KSG vilistlaste fännilehel

_____________________________________________________________________________

Kadrioru Saksa Gümnaasium on uhke oma vilistlaste üle. Alates novembrist 2013 toome teieni meie vilistlase mõtted ja ideed. Paulo Coelho ütleb, et igasugune tarkus tähendab tegelikult oskust kuulata omaenda hinge. Meie vilistlased varasematest ja hilisematest aastatest räägivadki oma teekonnast, õpingutest ja mõlgutavad mõtteid hariduse üle.

November 2013 vilistlaste rubriigi külaline:   Raul Parusk  (lõpetanud aastal 1987)

Veebruar 2014 vilistlaste rubriigi külaline:   Leelo Tungal   (lõpetanud aastal 1965)

Märts 2015 vilistlaste rubriigi külaline:   Katrin Sõnajalg   (lõpetanud aastal 2008)

Mai 2015 vilistlaste rubriigi külaline:   Mikk Granström   (lõpetanud aastal 2007)