Avaleht      Uudised      Viimased uudised      KSG sucht den Superstar 2017

ajaveeb

facebook

ekool

esõs

miksike

kiusamisest-vabaks

goethe-institut 
saatkond 
pasch 
kulturweit 
zfa 
ehis 
koolielu

 

tallinnaha2

innove
eenet
viasat
novaator

märka ja aita

roheline kool 2

 

 

9. veebruaril toimus Oru majas järjekordne saksakeelne lauluvõistlus „KSG sucht den Superstar“, millest võtsid osa 76 õpilast ühtekokku 17 lauluga. Õpilased esinesid kolmes vanuseastmes: eraldi hinnati 6. klasside, 7.-9. klasside ja gümnaasiumi õpilasi. Superstaarideks krooniti nii soliste, duette kui ka gruppe. Esmakordselt ajaloos kanti lauluvõistlust üle ka kooli Facebooki lehel. Oli väga meeleolukas musikaalne ja saksakeelne pärastlõuna, mida nautisid nii esinejad kui ka publik.

10. veebruaril toimus üritus Mäe majas 2.-5. klasside arvestuses. Kokku astus lavale sel päeval 118 õpilast ja publik sai nautida 12 erinevat saksakeelset laulu. Laulude valik oli väga lai ja kuulda sai nii poppi kui ka rokki, mille juurest ei puudunud ka eriefektid ja vinge show. Kõiki osalisi tunnustati preemiatega, näiteks „Publiku võluja“, „Deutsch ist kinderleicht“, „Koostöös peitub jõud“.

Suured tänud veelkord kõigile esinejatele ja saksa keele õpetajatele, kes õpilased ette valmistasid. Kohtumiseni järgmisel aastal!

 

superstar2017

 

 

KSG lennud

KSG galerii