Avaleht      Uudised      Viimased uudised      Üleskutse: Tule õpetajaks!

Kool palub lastevanemate ja vilistlaste abi algklasside õpetaja töökuulutuse levitamisel.

Kadrioru Saksa Gümnaasium on pikaajaliste traditsioonide ja saksa keele süvaõppega kool Kadrioru ja Lasnamäe piiril ning ootab oma kollektiivi oma tööd ja lapsi armastavaid algklasside õpetajaid. Kool pakub häid töötingimusi, toetavat ja kogemustega töökollektiivi, laialdasi koolivälise õppe võimalusi, aga ka enesetäiendamise võimalusi. Koolil on tihe koostöö nii Kadrioru Kunstimuuseumiga kui ka Tallinna Ülikooliga.

Peale algklasside õpetajate vajab kool ka häid eesti keele ja matemaatika õpetajaid põhikooli astmes, kellest on krooniline puudus.

Tööle asumine nii pea kui võimalik! Aitame koos leida lastele parimad õpetajad!

Klassiõpetaja töökuulutus CV keskuses

kroonprintsess mary

Õpetajad Suviliis Sakk ja Anu Hiiesalu koos Tema Kuningliku Kõrguse Taani kroonprintsess Maryga, kes külastas kooli projekti „Kiusamisest vaba kool“ raames 2. aprillil 2014