Avaleht      Filmifestival      Koolielu      Koolielu      KSG Nui XI

16. novembril toimub Kadrioru Saksa Gümnaasiumis juba ÜHETEISTKÜMNES filmifestival NUI, mis on üks suuremaid ning tunnustatumaid koolinoorte amatöörfilmifestivale.

KSG NUI annab noortele võimaluse oma mõtteid kujunduslikus pildikeeles väljendada ning proovile panna oskusi näitlemistöös ja filmimises. Tegemist on ühe meie kooli kõige tähtsama traditsiooniga ning üritusega, mida kõik alati pikisilmi ootavad.

Kohal on olnud alati ka professionaalne žürii, kes parima filmi välja selgitab ja kommentaare jagab. Eelnevatel aastatel on žüriisse kuulunud näiteks Eesti üks tunnustatumaid operaatoreid Mait Mäekivi, näitlejad Rasmus Kaljujärv, Marilyn Jurman, kinobussi juht Mikk Rand, Artur Talvik ning paljud teised. Üldine külastajate arv on 400 inimese ringis festivali kohta.

Ootame kõigi koolinoorte animatsioone, mängu- ja dokumentaalfilme hiljemalt novembri alguseks, et saaksime kokku panna põneva programmi, mis pakuks silmailu ning meelelahutust algajatest professionaalideni. Parimaid, žüriile ning publikule enim meeldinud filme ootavad ees auhinnad.

ŽÜRII LEMMIKULE KUULUB 150 EUROT!

Pane vaim valmis ning vooli üles film, mis meeldiks nii sulle, kui ka kõikidele teistele!

Pilet eelmüügist 2 eur / kohapealt 3 eur

Juhtnöörid kuidas film meieni toimetada või lihtsalt uudishimu:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

või

korraldajate nimel,

Theo Kehlmann

51900134

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.