Avaleht      Uudised      Viimased uudised      Pressiteade

ajaveeb

facebook

ekool

esõs

miksike

kiusamisest-vabaks

goethe-institut 
saatkond 
pasch 
kulturweit 
zfa 
ehis 
koolielu

 

tallinnaha2

innove
eenet
viasat
novaator

märka ja aita

roheline kool 2

 

 

Kadrioru Saksa Gümnaasium
Pressiteade
3. november 2015

Täna hommikul tekkis Kadrioru Saksa Gümnaasiumis olukord, kus külalislektor Linnar Priimägi ei pääsenud ettenähtud tunni eel aulasse sisse. Aulat ette valmistama läinud tehniku järel sulgus uks automaatselt ning koputused ei olnud talle kuuldavad. Nii aula kui õpilased olid valmis kell 8 algavaks tunniks, ent külalislektor lahkus majast enne tunni algust. Õpilastel ära jäänud loeng asendati saksa keele tunniga.

Kooli direktor Imbi Viisma selgitab, et kahjuks jõudis info juhtunust temani Linnar Priimäe sotsiaalmeedia lehelt, külalislektor kooli kontaktisikuga ise ühendust ei võtnud, vaid lahkus majast viivitamatult. Direktor Imbi Viisma lisab, et kogu koolitöö on tänaseks tugevalt häiritud, õpilased on ehmunud ja nördinud külalislektor Linnar Priimäe käitumisest. Direktor lisab: "On kahetsusväärne, et täiskasvanud inimene, lektor, eeskuju, lahendab probleemi, kasutades ebatsensuureid sõnu ning labasusi. Kool jääb ootama avalikku vabandust."

Kadrioru Saksa Gümnaasium on saksa keele süvaõppega munitsipaalkool, kus õpib 991 õpilast. Kadrioru Saksa Gümnaasium on kõige pikaajalisema saksa keele õppesuunaga munitsipaalkool Eestis.

 

 

KSG lennud

KSG galerii