Avaleht      Uudised      Viimased uudised      Tallinna tegusad õpilased

ajaveeb

facebook

ekool

esõs

miksike

kiusamisest-vabaks

goethe-institut 
saatkond 
pasch 
kulturweit 
zfa 
ehis 
koolielu

 

tallinnaha2

innove
eenet
viasat
novaator

märka ja aita

roheline kool 2

 

 

theomikk-1

 

Tallinna päeva eel, 12. mail k.a algusega kell 15.00 toimus Õpetajate Majas (Raekoja plats 14) pidulik vastuvõtt, kus Tallinna Haridusamet tunnustas Kultuuripealinn 2011 raames pealinna tegusaimaid õpilasi. Tallinna noore kultuuritegija 2011, Tallinna tegusa õpilase 2011 ja Tallinna tegusa sporditegelase 2011 auhinnad andsid üle Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula, baleriin ja tantsuõpetaja Kaie Kõrb, „Teeme ära“ korraldaja Rainer Nõlvak ja iluuisutreener Anna Levandi.

Kandidaate sai esitada haridusasutuse juhtkond, õpilasomavalitsus ja hoolekogu, samuti õpetajad, kaasõpilased ja lapsevanemad. Otsuse tunnustuse omistamiseks tegi Tallinna Haridusameti poolt moodustatud žürii. Auhinnakarikad on loodud haridusameti eritellimusel Eesti noorte keraamikute poolt.

Konkursiga Tallinna noor kultuuritegija 2011 tunnustab Tallinna Haridusamet Tallinna üldhariduskoolide aktiivseid, loomingulisi ja kultuurihuvilisi õpilasi.

Meie koolist sai selle tiitli 9A klassi õpilane Mikk Langeproon, kelle akordionimängu on saanud nautida nii kodumaa kui välismaa publik. Mikk on võitnud auhindu mitmetel konkurssidel ja lisaks pillimängule on ta tubli õpilane ning igati aktiivne noormees.

Konkursiga Tallinna tegus õpilane 2011 tunnustab Tallinna Haridusamet Tallinna õpilasi, kes oma tegutsemisega on suureks eeskujuks teistele. Soovime tunnustada tulevikutegijaid, kes innustavad eakaaslasi, viivad ellu omaalgatuslikke ideid, korraldavad heategevuskampaaniaid, toredaid õpilasüritusi, on aktiivsed linnakodanikud.

Meie koolist sai selle tiitli 9A klassi õpilane Theo Kehlmann, kes on alates 7. klassist kooli õpilasesinduse liige ja asepresident ning olnud aktiivne nii kooli kui klassi üritustel. Lisaks sellele on Theo nakatanud tehnika- ja muusika armastusega ka klassivendasid. Ta on osalenud leiutaja konkurssidel ja on aktiivne tehnikafoorumites. Theo naudib jalgrattasõitu ja jalgsimatkamist. Talle meeldib loodusfotograafia ja maaelu.

Õnnitlused Mikule ja Theole!

 

KSG lennud

KSG galerii