Avaleht      Avalehele      Avalehele      KSG renoveerimine

ajaveeb

facebook

ekool

esõs

miksike

kiusamisest-vabaks

goethe-institut 
saatkond 
pasch 
kulturweit 
zfa 
ehis 
koolielu

 

tallinnaha2

innove
eenet
viasat
novaator

märka ja aita

roheline kool 2

 

 

Hea Kadrioru Saksa Gümnaasiumi lapsevanem!

Tallinna Linnavolikogu võttis 1. novembril vastu Tallinna linna 2012. aasta teise lisaeelarve, milles nähti ette rahaliste vahendite eraldamist Kadrioru Saksa Gümnaasiumi hoone tervikrenoveerimiseks.

Oleme seda otsust väga kaua oodanud, sest aeg on hoonega teinud oma töö. Amortiseerunud on kogu torustik, elektrijuhtmestik ei vasta nõuetele, väikeseks on jäänud kooli võimla,  rääkimata sööklast.

Tänaseks on koostatud hoone ja staadioni rekonstrueerimise lähteülesanne, moodustatud on hankemenetluse korraldamiseks riigihanke komisjon. Koolihoone rekonstrueerimise algusajaks on Tallinna Haridusameti poolt määratud jaanuar 2013 ja lõppema peaksid tööd hiljemalt septembris 2013.

Rekonstrueerimise käigus peaks ehitatama uus suurem võimla koos aeroobika- ja jõusaaliga, söökla saaks suuremad ruumid, uue asukoha saab raamatukogu, spordiväljak saaks spetsiaalse rajakattega jooksurajad ja kunstmuruga jalgpalliväljaku jne. Hoone saab uue välisilme.

Seoses hoone rekonstrueerimisega on kooliperel vaja 8-9 kuud viibida asenduspindadel ning hetkel toimuvad mitme kooliga veel läbirääkimised. See ei ole kerge ülesanne, sest meie koolipere on suur, asenduspindadele on vaja ära mahutada 895 õpilast. Remonttöödega seonduvad ümberkorraldused nii kooli õppetöös kui ka peredes, seoses igapäevase koolimarsruudi võimaliku muutumisega, tekitavad kindlasti ebamugavusi, kuid kahjuks neid vältida ka ei saa.

Püüame leida parimad võimalikud lahendused koolipere ümberpaigutamiseks asenduspindadele.

Teavitame Teid kooli korralduslikest muudatustest niipea, kui konkreetsed asenduspinnad on selgunud.

 

Lugupidamisega

Imbi Viisma
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor

KSG lennud

KSG galerii