Avaleht      Avalehele      Avalehele      Minuga seda ei juhtu?

ajaveeb

facebook

ekool

esõs

miksike

kiusamisest-vabaks

goethe-institut 
saatkond 
pasch 
kulturweit 
zfa 
ehis 
koolielu

 

tallinnaha2

innove
eenet
viasat
novaator

märka ja aita

roheline kool 2

 

 

Pressiteade

Kadrioru Saksa Gümnaasium

16. jaanuar 2012

 

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õpilasesindus korraldab esmaspäeval, 23. jaanuaril kell 13.00–17.00 õpilaskonverentsi „Minuga seda ei juhtu?“. Konverents toimub koostöös Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametiga ning seda toetab Eesti Haigekassa. Läbivaks teemaks on turvalisus ja riskikäitumisega seonduvad ohud koolis ja meie ümber.

Õpilaste õnnetusjuhtumid on haiglaravile sattumise olulisemaid põhjuseid. Sagedamini saavad õnnetuse momendil kannatada ülajäsemed – kuni 14,3% juhtudest, puusa ja alajäsemete vigastused moodustavad 13,1% ning pea- ja kaelavigastused 12,2% kõigist arstiabi vajavatest õnnetusjuhtumitest. Just viimati nimetatuga kaasnevad sageli peavalud, keskendumisraskused, mahajäämus õppetöös, võimetus jätkata treeninguid jms. Kuigi tihedamini, ligi pooltel kordadel juhtuvad õnnetused kodus, lapse jaoks kaitstumas kohas, juhtub koolis 4,9% õnnetustest, mis vajavad arstiabi, lisaks 13,4% juhtudest, mis on seotud spordi ja vaba ajaga.

Kas kool on õpilase tervisele turvaline koht ja kuidas kõigi õpilaste turvalisust saavutada, sellele pöörataksegi tähelepanu erinevate spetsialistide ja õpilaste koostöökonverentsil „Minuga seda ei juhtu?“.

Konverentsil võtavad sõna Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õpilased ja raadioajakirjanik Märt Treier. Esindatud on Tallinna Kiirabi, Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuur, Päästeameti Põhja päästekeskus, Päästeameti Põhja-Eesti pommigrupp ning Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet.

Lisainfo:

Reet Lend
Kadrioru Saksa Gümnaasium
huvijuht
tel: 6009115
e-post: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Eelregistreerimine kuni 19. jaanuarini SIIN

Vaata ürituse plakatit siit...


eijuhtu

KSG lennud

KSG galerii