Avaleht      Uudised      Viimased uudised      TV10 olümpiastarti 2017

28. jaanuaril toimus Tallinna Lasnamäe Kergejõustikuhallis TV 10 Olümpiastarti II vabariiklik etapp. Kadrioru Saksa Gümnaasiumit esindasid järgmised noorkergejõustiklased 4.-7. klassidest: Kristel Teeväli, Marian Müürsepp, Saskia Viktoria Eelsaare, Riia Katariina Laas, Henrik Otsman ja Marten Salumets.

Koolide arvestuses on KSG pärast II etappi 11. kohal. Suure panuse andis võistkonnale Kristel Teeväli, kes tüdrukute nooremas vanuseklassis saavutas kõrgushüppes 7. koha ning 60 m tõkkejooksus 8. koha. Saskia Viktoria Eelsaare jõudis tüdrukute vanema vanuseklassi 60 m tõkkejooksus B-finaali ning sai kokkuvõttes 10. koha. Suvisele finaalvõistlusele Kärdlasse pääseb 12 enim punkte kogunud kooli. Aitäh treeneritele SK Fortis Piret Tamm ning SK Leksi44 Holger Peel!

TV10 jaanuar2017