Avaleht      Uudised      Viimased uudised

Viimased uudised

10. klassis õpingute alustamiseks tuleb koolile esitada alljärgnevad dokumendid:

1. Lapsevanema digitaalselt allkirjastatud avaldus (allalaadimine siit) saata e-postiaadressile Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 28. juuniks, teemaks märkida õpilase nimi ja 10.klass.

2. Skaneeritud põhikooli lõputunnistus koos hinnetelehega saata e-postiaadressile Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 28. juuniks, teemaks märkida õpilase nimi ja 10.klass.

3. Digitaalne dokumendifoto e-õpilaspiletile saata e-postiaadressile Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 28. juuniks, teemaks märkida õpilase nimi ja 10.klass.

Foto peab vastama järgnevatele nõuetele:
   - Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele, tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga.
   - Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
   - Foto peab olema JPG formaadis, mõõtmetega vähemalt 600 X 800 pikslit (külgede suhtega 3:4).
   - Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
   - Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.

4. Kooli tekli (kohustuslik) tellimine Norrisoni e-tellimiskeskkonna kaudu, hiljemalt 26. juuniks. Lisainfo siit.

5. Tervisekaart väljastpoolt Tallinna tulevatel õpilastel tuua kooliõele septembri esimesel nädalal.

Paberkandjal dokumente (avaldus, lõputunnistuse ja hinnetelehe koopia) saab 28. juunini esitada kooli kantseleisse Gonsiori 38 tööpäevadel 9.00-16.00.

Teisipäev, 12. juuni
8.30  6.–8. klasside üleminekuaktus Oru maja aulas
10.30  1.–2. klasside üleminekuaktus Mäe maja aulas
11.15  3.–4.ab klasside üleminekuaktus Mäe maja aulas
12.15  4.cdk, 5. klasside ja 6.v klassi üleminekuaktus Mäe maja aulas

Neljapäev, 14. juuni
10.00 10.-11. klasside üleminekuaktus Oru maja aulas

Teisipäev, 19. juuni
15.00 9. klassi LÕPUAKTUS Oru maja aulas

Kolmapäev, 20. juuni
15.00 12. klassi LÕPUAKTUS Oru maja aulas

Gonsiori tänav on seoses rekonstrueerimistöödega alates 1. juunist kuni 15. novembrini liiklusele suletud.

Liinide nr 31, 53, 55, 56, 67 ja 68 autobussid suunatakse mõlemal liiklussuunal ümbersõidule Pronksi tänava, J. Kunderi tänava ja Laagna tee kaudu. Mõlemal suunal tehakse ajutine Gonsiori peatus J. Kunderi tänaval Fr. R. Kreutzwaldi tänava ristmiku piirkonnas ning Laulupeo peatus Laulupeo tänava ja Laagna tee ristmike vahelisel J. Kunderi tänava lõigul.

Vaata suurt skeemi

GonsioriTskeem vaike

perepaev2018

Lemmiklooma ala - registreeri siin

Kasutatud riiete laat - registreeri siin

Alates sügisest 2017 kasutab Kadrioru Saksa Gümnaasium Valnese õpilaspileteid.

Õpilaspileti esmakordne tellimine
Palume saata õpilase digitaalne dokumendifoto e-posti aadressile:  fotod [   ] ksg.edu.ee.
Juurde märkida õpilase ees- ja perenimi, klass.
Foto peab vastama järgnevatele nõuetele:

1. Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele, tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga.
     2. Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
     3. Foto peab olema JPG formaadis, mõõtmetega vähemalt 475 X 600 pikslit.
     4. Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
     5. Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.

Korduva e-õpilaspileti tellimine
Õpilaspileti kadumise, hävinemise jms korral toimub duplikaadi tellimine eKooli kaudu.
Loe juhendit

mottekoda2018

Alates 5. märtsist on turvalisuse kaalutlusel mõlema koolimaja uksed suletud ja sisse pääseb ainult e-õpilaspileti valideerimisel.

valnese pilet